Grajewo - podesty ruchome

Grajewo
W ofercie bozer.pl znajduje się sprzedaż i wynajem podestów ruchomych. W Grajewie dostarczamy klientom urządzenia o różnych wymiarach, udźwigach, wysokościach roboczych czy napędach. W zależności od wykonywanych prac można więc wybrać taki model, który najlepiej się podczas nich sprawdzi. Do wnętrz lepiej wybrać maszynę elektryczną, na zewnątrz – spalinową. Niezależnie od wybranego wariantu, nasi klienci mają także możliwość skorzystania z usług doświadczonych serwisantów.

Współpraca z bozer.pl może opierać się na regularnym, długotrwałym wynajmie lub sporadycznym wypożyczaniu maszyn w razie zaistnienia takiej potrzeby. Pomożemy wszystkim, którzy potrzebują podesty ruchome w Grajewie.

Oprócz wynajmu, prowadzimy również sprzedaż maszyn utytułowanych marek, m.in. Genie, Haulotte, JLG czy Manitou. Oferujemy egzemplarze nowe oraz używane. W sklepie znajdą Państwo również mnóstwo części zamiennych.

Firma prowadzi także profesjonalne kursy na podesty ruchome. W Grajewie obsługujemy osoby zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy, zdaniem stosownego egzaminu oraz uzyskaniem uprawnień przyznawanych przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT).