Podesty i podnośniki ruchome Łomża

Łomża
Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, których interesują solidne podesty ruchome. W Łomży prowadzimy wynajem i sprzedaż tych urządzeń. W ofercie znajdują się modele mniejsze i większe, zasilane prądem elektrycznym lub spalinowe, mające umiarkowany lub całkiem pokaźny udźwig. Poszczególne egzemplarze różnią się także znacznie pod względem maksymalnej wysokości roboczej. Po otrzymaniu zapytania nasz przedstawiciel doradzi, który z wariantów najlepiej się sprawdzi w Państwa konkretnej sytuacji.

Do najczęściej obsługiwanych przez nas marek zaliczają się: Genie, Haulotte, JLG oraz Manitou. Prowadzimy nie tylko sprzedaż i wynajem, ale również kompleksowy serwis tych podestów ruchomych. W Łomży nasz mobilny specjalista może przeprowadzić ich konserwację, wymienić wyeksploatowane części oraz usunąć ewentualne usterki.

Obsługujemy również osoby, które są zainteresowane uzyskaniem państwowych uprawnień na podesty ruchome. W Łomży chętni mogą skorzystać z profesjonalnych szkoleń, zdobyć wiedzę oraz zdać egzamin i uzyskać certyfikat od UDT – Urzędu Dozoru Technicznego. Oferujemy konkurencyjne rynkowo stawki oraz pozytywną atmosferę podczas zajęć, a także ogrom wiadomości z pierwszej ręki, pochodzących od praktyków.