Ostrołęka - podnośniki i podesty ruchome

Ostrołeka
Wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom branży budowlanej, jak również reklamowej czy logistyczno-magazynowej na stronie bozer.pl oferujemy podesty ruchome na wynajem krótko i długoterminowy, a także sprzedaż. To doskonała inwestycja w rozwój, a także możliwość obsługi większej ilości zleceń, dzięki rozszerzeniu floty maszyn budowlanych i magazynowych. Nasze usługi dedykujemy firmom z Ostrołęki, gdzie do dyspozycji jest nasz koordynator.
Rekomendujemy podnośniki teleskopowe, przegubowe, a także nożycowe, które można wypożyczyć na jeden dzień albo dłuższy okres, w zależności od zakresu wykonywanych prac oraz ich specyfiki. Na podstawie specyfikacji technicznej dobieramy odpowiedni sprzęt do określonych robót, biorąc pod uwagę udźwig, wielkość platformy roboczej, czy długość wysięgnika.

Wszystkie podesty ruchome przechodzą regularne kontrole techniczne UDT. Decydując się na umowę krótko lub długoterminową zyskuje się również opiekę serwisową. Gwarantuje ona także, w miarę możliwości, udostępnienie podobnego sprzętu na czas naprawy. Dzięki temu prace budowlane czy magazynowe mogą mieć normalny bieg, bez nieprzewidzianych przerw.

Wszystkim mieszkańcom Ostrołęki polecamy ponadto nasze szkolenia. Można zyskać uprawnienia operatora podnośników teleskopowych, przegubowych i nożycowych i zyskać kompetencje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, dotyczące BHP w tym zawodzie. Dzięki temu zwiększa się szanse na konkurencyjnym rynku pracy. Ofertę kierujemy również do przedsiębiorców, którzy chcą inwestować w rozwój zawodowy swoich pracowników.