Podnośniki przegubowe

Podnośniki przegubowe
Podnośniki przegubowe mają zastosowanie w wielu branżach. Ich konstrukcja zapewnia dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Zatem mogą sprawdzić się w przemyśle, a także w branży remontowo-budowlanej. Mogą mieć również zastosowanie w pracy elektryków.

Precyzyjne i niezwykle uniwersalne podnośniki przegubowe

Podnośniki przegubowe sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach, jednocześnie są niezwykle uniwersalne, co sprawia, że można je wykorzystać nawet do mycia okien, czy też wycinki drzew. Warto zauważyć, że sprawdzą się również wewnątrz budynków użytku publicznego, np. do wymiany żarówek w halach magazynowych, a nawet wymiany oświetlenia miejskiego. Dostępne są podesty ruchome przegubowe zasilane elektryczną baterią, jak i modele spalinowe. Te pierwsze są w pełni ekologiczne, nie generują zanieczyszczeń, a ich praca jest bardzo cicha. Zatem sprawdzą się do wszystkich prac wewnątrz budynków. Z kolei modele spalinowe mogą być pomocne na budowach i w przypadku remontów budynków. Sprawdzą się na terenie równym, ale i na terenach trudnych, w zależności od wybranego typu podwozia. Kolejną zaletą jest fakt, że zapewniają bezpieczeństwo, sprawdzą się do pracy na dużych wysokościach, a przy tym zapewniają maksymalną stabilność.

Wynajem i sprzedaż podnośników przegubowych

W naszej ofercie znalazły się podnośniki przegubowo-teleskopowe, które mogą Państwo zakupić, ale również wynająć. Umowa najmu jest bardzo korzystna, gdyż to po stronie naszej firmy leży dbałość o sprawność sprzętu, regularne konserwacje i kontrole Urzędu Dozoru Technicznego. W przypadku awarii można liczyć również na serwisowanie sprzętu w ramach zawartej umowy. Nasze usługi polecamy wszystkim przedsiębiorcom z województwa mazowieckiego, szczególnie z Warszawy i okolic.