Podnośniki teleskopowe

Podnośniki teleskopowe
W pracy należy szukać takich rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo, a jednocześnie przyspieszą jej wykonanie. Zatem wybór podnośników teleskopowych jest doskonały do prac remontowych, ogólnobudowlanych, magazynowych, a nawet konserwatorskich. Obsługujemy większość miast w całej Polsce jak i w Warszawie

Podnośnik teleskopowy – wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja pracy


Podnośniki teleskopowe są specjalistycznymi urządzeniami, których praca polega na wysuwaniu, ale i wsuwaniu elementów, które wchodzą w skład wysięgu. Zatem podnośniki mogą poruszać się zarówno do góry, ale również w bok, co dotyczy podnośników teleskopowych łamanych. Warto zauważyć, że dużą zaletą podnośników teleskopowych jest możliwość wykorzystania ich do specjalistycznych prac na dużych wysokościach. Mogą stanowić alternatywę nawet dla rusztowań.

Obniż koszty prac z podnośnikiem teleskopowym


Podnośniki teleskopowe mogą mieć napęd spalinowy. Takie modele posiadają bardzo mocny i niezwykle wydajny silnik. Dzięki temu nie ma konieczności podłączenia ich do źródła zasilania. Takie rozwiązanie jest bardzo opłacalne pod względem ekonomicznym, gdyż pozwala zaoszczędzić czas, ale i obniża koszty. Kolejną zaletą takich podnośników jest możliwość wykorzystania ich w naprawdę trudnych warunkach. W tym przypadku należy wybrać model z gąsienicami. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne modele podnośników teleskopowych spalinowych i elektrycznych, które można idealnie dopasować do specyfiki wykonywanej pracy. Naszą ofertę kierujemy między innymi do przedsiębiorców z okolic Warszawy, którzy nie muszą decydować się na zakup sprzętu i mogą wybrać korzystne warunki najmu. Wszystkie podnośniki są w 100% sprawne, regularnie poddawane konserwacji i obowiązkowym kontrolom UDT, zatem posiadają całą niezbędną dokumentację.