Suwałki - podesty ruchome

Suwałki
Misją bozer.pl jest dostarczanie wszystkich niezbędnych produktów i usług, a także szkolenie kolejnych osób w dziedzinie, jaką są podesty ruchome. W Suwałkach obsługujemy wielu klientów – zarówno potrzebujących sporadycznie skorzystać z urządzenia, jak i odnawiających co miesiąc umowę najmu na kilka różnych modeli. Podczas wstępnej rozmowy ustalamy, jaki udźwig, wysokość robocza, ciężar czy napęd urządzenia będą najbardziej adekwatne dla danego zadania i dopasowujemy odpowiednią maszynę dla klienta.

Współpraca z naszą firmą to także możliwość skorzystania z fachowych porad lub serwisu podestów ruchomych. W Suwałkach pracuje nasz mobilny doradca, pozostający do dyspozycji klientów. Do jego obowiązków należą m.in. wymiany eksploatacyjne, prace konserwacyjne czy naprawianie usterek. Zapraszamy do złożenia zapytania.

Dla zainteresowanych organizujemy fachowe szkolenia do uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego. Podczas zajęć można poznać szczegółowo budowę dźwignic, nauczyć się ich obsługi, a także poznać wszelkie tajniki bezpieczeństwa i higieny pracy. Podawana wiedza wsparta jest atrakcyjnymi pomocami dydaktycznymi, co czyni proces uczenia się możliwie lekkim i przyjemnym. Mając uprawnienia na podesty ruchome, w Suwałkach lub okolicy zyskuje się bardziej atrakcyjną pozycję na rynku pracy.