Szkolenia operatorskie UDT

UDT Kursy na podesty ruchome

Wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy nowoczesne, dobrze wyposażone sale wykładowe (sprzęt audiowizualny, rzutniki, tablice), oraz niezbędne pomoce dydaktyczne (tematyczne filmy wideo, prezentacje, opracowania). Naszym kursantom zapewniamy stosowne materiały szkoleniowe. Wszystkie szkolenia i kursy odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dla grup zorganizowanych prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski, bezpośrednio u pracodawcy lub na placach budowy. Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do Państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie wyznaczania terminu egzaminu przed UDT.  Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i trenerów z uprawnieniami.

Zakres szkoleń

 1. SZKOLENIA KAT. IP podestów ruchomych przejezdnych:
  – wolnobieżnych (podnośniki koszowe przegubowe teleskopowe, nożycowe)
  – przewoźnych (podnośniki montowane na podwoziu przyczepy)
  700 zł netto
 2. SZKOLENIA KAT. I WJO wózków jezdniowych podnośnikowych
  w tym specjalizowanych:
  – ze zmiennym wysięgiem (ładowarki teleskopowe)
  – z dowolnym rodzajem napędu i bez ograniczeń wysokości podnoszenia udźwigu
  800 zł netto
  – bez zmiennego wysięgu (wózki widłowe)
  600 zł netto
 3. SZKOLENIA KAT. IIS na suwnice hakowe ogólnego przeznaczenia – 700 zł netto
 4. SZKOLENIA KAT. IIŻ na żurawie: przewoźne / przenośne / samojezdne – 700 zł netto
 5. SZKOLENIA KAT. IU na układnice magazynowe – 650 zł netto
  część teoretyczna, praktyczna i egzamin
Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu pracownicy uzyskują zaświadczenia kwalifikacyjne wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Czas trwania szkolenia zależy od ilości osób w grupie.
Udział w szkoleniach operatorskich UDT na podesty ruchome pozwala poznać wszelkie tajniki obsługi tych maszyn. Dzięki temu żadna sytuacja podczas prowadzonych prac nie będzie w stanie wytrącić z równowagi. W programie zajęć przewidziano również liczne, bogate informacje na temat budowy dźwignic i ich działaniu, co pozwala lepiej zrozumieć specyfikę działania podestów ruchomych. Podczas kursów nie może zabraknąć miejsca również na poznanie przepisów dozoru technicznego oraz obowiązujących regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Biorąc udział w szkoleniu ma się gwarancję, że otrzyma się wszelkie kompetencje niezbędne do prawidłowej, bezpiecznej i efektywnej pracy z podestami ruchomymi. Jest to okazja do poszerzenia swoich możliwości i kwalifikacji zawodowych. Dla pracodawcy fakt posiadania przez pracowników uprawnień UDT stanowi natomiast okazję do podjęcia nowego typu zleceń i osiągnięcia z nich zysku. Zapraszamy do zgłaszania się chętnych z Ełku, Grajewa, Łomży, Bielska Podlaskiego, Suwałk, Wysokiego Mazowieckiego, Zambrowa i okolic. Dla większych, zorganizowanych grup przeprowadzamy również zajęcia w innych rejonach kraju, po uprzednim ustaleniu dokładnych terminów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Kontakt